הצהרת נגישות

חברת היכלי הספורט ת”א יפו רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות ובשיפור השירות הניתן ללקוחות עם מוגבלות. האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתתפים, כולל משתמשים בעלי מוגבלויות, ונגישות היא תנאי לחברה צודקת ומשגשגת. על כן הושקעו משאבים רבים בהנגשת האתר כך שחוויית השימוש בו תהיה נוחה ויעילה לכלל המבקרים באתר.
כמו כן, כמפעילי מתקני הספורט והתרבות המובילים בארץ, אנו פועלים להפוך את מתקני החברה לנגישים יותר עבור אנשים עם מוגבלויות. במתקני החברה, היכל מנורה מבטחים והיכל קבוצת שלמה, בוצעו עבודות התאמה והנגשה לבעלי מוגבלויות.
היכל מנורה מבטחים כולל יציע נגיש המכיל 25 מקומות לבעלי מוגבלויות ומלוויהם. כל שערי הכניסה להיכל נגישים. מעלית לשירות הקהל נמצאת בסמוך לשער 11 ובזמן אירועים נמצא במקום סדרן המלווה את מי שנזקק לכך עד למקומו באולם. ההיכל מציע גם חניות נכים בחניון וקופה נגישה במבנה הקופות.
היכל קבוצת שלמה מכיל באולם כ-20 מקומות לבעלי מוגבלויות. דרכי הגישה להיכל נוחות ומונגשות. ההיכל מציע גם חניות נכים, מעלון, קופה נגישה ומזנונים נגישים.

אתר אינטרנט נגיש הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות. התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות
לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, לתקן הישראלי ת”י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0 לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.
במסגרת הנגשת האתר בוצעו התאמות נגישות כדלקמן: תחביר תקין של קוד העמוד, צבעים מנוגדים של הכתב והרקע, שליטה על גלילה, הבהוב ותנועה אוטומטיים, מנגנון שליטה על עדכונים אוטומטיים, גמישות בהצגת התוכן ועוד.
חשוב לציין כי למרות מאמצנו להנגשת כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו מספר עמודים המכילים רכיבים חיצוניים שאינם בשליטתנו ואינם נגישים, וייתכן כי עמודים נוספים אינם נגישים כנדרש בשל טעות טכנית כלשהי.

פטורים מהנגשה
לעיתים קיימת בעיה טכנולוגית ליישם נגישות מלאה בפתרונות לאינטרנט. באתר היכלי הספורט, מפת ההושבה של היכל מנורה מבטחים ומפת ההושבה של היכל קבוצת שלמה אינן מותאמות, בשל היותן תוכן שאינן טקסטואלי קיימת מגבלה למציאת חלופה טקסטואלית וקבלת פוקוס, ועל כן ניתן פטור לשתי מפות אלו מסיבות טכנולוגיות.

במידה וברצונכם לקבל מידע ו/עזרה בנושאי נגישות, הנכם מוזמנים לפנות אל גב שולה פרפורי במייל: Shula@sportp.co.l או בנייד: 0547927858

תאריך עדכון אחרון של הצהרת הנגישות: 15/04/2018

גלול למעלה