אנריקה איגלסיאס

אנריקה איגלסיאס בישראל

סיבוב ההופעות העולמי (אמריקה ואירופה ) החדש של אנריקה איגלסיאס SEX AND LOVE מגיע בעקבות אלבום האולפן העשירי שלו הנושא את אותו השם. הסיבוב החל בספטמבר 2014 . מופעי החימום של הסיבוב כללו בין השאר את פיטבול Pitbull בצפון אמריקה, ג'י באלוין J Balvin בצפון אמריקה, דמי לובאטו Demi Lovato באירופה, וג'אן מיגאן Juan Magan בפורטוגל ומכסיקו. עדין לא נקבע מופע החימום בישראל .

איגלסיאס מצליח לשמר את מעמדו כאחד מאומני הפופ המובילים והחשובים בעולם:

זכייה בתואר "אמן השנה" ו"האומן הגברי החביב" בטקסLatin American Music Awards שהתקיים בתחילת חודש אוקטובר ושני להיטי ענק שהנפיק השנה: השיר El Perdon יחד עם Nicky Jam אשר זכה בתואר שיר השנה בטקס Latin American Music Awards ונמצא במקום החמישי במצעד גלגל"צ והשיר Bailando שהוא אחד מעשרת הקליפים הנצפים ביוטיוב בכל הזמנים (מקום 7) עם 1,070,883,424 צפיות.

אנריקה , בנו של הזמר המפורסם חוליו איגלסיאס נולד במדריד לפני 40 שנה. את הקריירה המוסיקלית המצליחה מאד שלו החל בהשתתפות במחזות זמר בתקופת התיכון . במהלך לימודיו באוניברסיטת מיאמי הוחתם בחברת fonovisa שם הוציא את אלבומו הראשון ( 1995) . הצלחתו של האלבום בשוק הלטיני בכל רחבי העולם הובילה את חברת Universal Music latino לחתום איתו תוך שנה על חוזה הקלטות בשווי של כ- 50 מיליון דולר. שנה לאחר צאת אלבומו הראשון איגלסיאס מוציא את הרלבום השני Cosas Del Amor ויוצא לסיבוב הופעות מקוצר במהלכו הוא מתבשר על זכייתו בתואר הזמר הלטיני האהוב ביותר ב- Amrican Music Award . ושוב חולפת שנה וב- 1997 הוא משחרר את אלבומו השלישי Vivir הממקם אותו בצמרת כוכבי המוזיקה הלטינים בכל רחבי העולם. את אלבומו הרביעי Enrique שיצא בשנת 1999 הקליט באנגלית וכך גם את התקליטים הבאים שלו. הפריצה הגדולה הגיעה באלבומו

השני באנגלית Escape . הסינגל הראשון מתוכו Hero חרך את המצעדים בכל רחבי העולם והגיע למקומות הראשונים במצעד הבריטי הנחשב .

באלבומי האולפן, ההופעה והאוספים שהוציא אנריקה בעשרים שנות פעילותו הוא שיתף פעולה בין השאר עם נדיה, סיארנ, אייקון, אשר, ניקול שרזינגר, חואן לואיס גווארה, פיטבול , רומאו סאנטוס, דצמבר בואנו , גנטה דה זון ואחרים .במהלך הקריירה זfה איגלסיאס ב- world music awards ב-2 קטגוריות : world best-selling Latin performer ו- best-selling Spanish artist world's.

גלול למעלה