הצהרת נגישות

חברת היכלי הספורט ת"א יפו רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות ובשיפור השירות הניתן ללקוחות עם מוגבלות. האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתתפים, כולל משתמשים בעלי מוגבלויות, ונגישות היא תנאי לחברה צודקת ומשגשגת. על כן הושקעו משאבים רבים בהנגשת האתר כך שחוויית השימוש בו תהיה נוחה ויעילה לכלל המבקרים באתר.

כמו כן, כמפעילי מתקני הספורט והתרבות המובילים בארץ, אנו פועלים להפוך את מתקני החברה לנגישים יותר עבור אנשים עם מוגבלויות. במתקני החברה, היכל מנורה מבטחים והיכל קבוצת שלמה, בוצעו עבודות התאמה והנגשה לבעלי מוגבלויות. ההיכלים מכילים יציעים מונגשים, מזנונים וקופות מותאמות, בכל מתקן קיימת מעלית לשירות הקהל וכו'.

העמודים באתר היכלי הספורט ת"א יפו עומדים בתקן בדרגת AA בהתאם להנחיות הנגישות לאינטרנט בתקן Web Content Accessibility Guidelines רמה AA על פי ארגון W3C הבינלאומי.

במסגרת הנגשת האתר בוצעו התאמות נגישות כדלקמן: תחביר תקין של קוד העמוד, צבעים מנוגדים של הכתב והרקע, שליטה על גלילה, הבהוב ותנועה אוטומטיים, מנגנון שליטה על עדכונים אוטומטיים, גמישות בהצגת התוכן ועוד. חשוב לציין כי למרות מאמצנו להנגשת כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו מספר עמודים המכילים רכיבים חיצוניים שאינם בשליטתנו ואינם נגישים, וייתכן כי עמודים נוספים אינם נגישים כנדרש בשל טעות טכנית כלשהי.

על מנת לסייע לנו להשתפר, ובכל מידע נוסף, ניתן לפנות לרכז הנגישות של החברה בפרטים שלהלן: מר חיים טרי – 054-7927858 או במייל Haim@sportp.co.il

גלול למעלה

רישום לניוזלטר

אנו שמחים להזמינכם לשירות הניוזלטרים של חברת היכלי הספורט
במסגרתו תוכלו לקבל עדכונים לגבי אירועים, פעילויות ומבצעים.